Zaffiro

Proces starzenia pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady, które z wiekiem stają się coraz wyraźniejsze i głębsze. Drastycznie spada ilość kolagenu, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć oraz ulega działaniom sił grawitacyjnych. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Zaffiro.

Zaffiro służy do niechirurgicznego thermoliftingu skóry TWARZY i CIAŁA. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, które powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych. Skutkuje to ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i napięta, zwiększa się jej elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone. Dodatkowo Zaffiro stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych dzięki czemu zwiększa się gęstości skóry, której towarzyszy efekt liftingujący.

Zaffiro doskonale obkurcza również skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Napina skórę na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Wyraźnie poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.

Zabiegu Zaffiro nie wykonuje się w czasie ciąży i okresu karmienia piersią.

Zaffiro niweluje obwisłości na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza niedoskonałości.

Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business zostając Urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.