Hydroimpact

Urządzenie Hydroimpact to pierwsza na świecie terapia wodorowa! Sekret pięknej, gładkiej skóry koreańskich kobiet.

Dzięki cząsteczkom aktywnego wodoru za pomocą urządzenia Hydroimpact możemy wniknąć w głąb skóry i pozbyć się w ten sposób szkodliwych wolnych rodników, co daje nam efekt świeżej, pełnej blasku twarzy od razu po zabiegu!

Zabieg z użyciem Hydroimpact nie tylko oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji, ale również złuszcza martwy naskórek i leczy stany zapalne pozostawiając naszą skórę miękką i pełną blasku. Pozwala również na zatrzymanie procesów starzenia się skóry i pomaga usunąć drobne przebarwienia. Jak żadna inna technologia Hydroimpact potrafi dotrzeć w głąb skóry nie uszkadzając jej. Jest bezinwazyjny i bezpieczny, polecany nawet dla skóry bardzo wrażliwej.

Wodny strumień nasycony wodorem jest w tym samym momencie wtłaczany pod ciśnieniem i odprowadzany, dzięki czemu skóra pozostaje czysta i sucha, a wodór skutecznie dostarczony do komórek. Elektroporacja, czyli nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek, z falą radiową średniej częstotliwości pomaga przedostać się cząsteczką wodoru do wnętrza skóry pozostawiając ją jędrną i napiętą. Dodatkowo użyte światło LED stymuluje procesy regeneracyjne.

Z urządzenia Hydroimpact może skorzystać każdy, zarówno kobiety jak i mężczyźni. To świetny sposób na doskonale oczyszczoną i odświeżoną skórę twarzy w niecałe pół godziny!

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.