Body JET

Liposukcja Body Jet jest nowoczesną metodą trwałego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela, alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. W urządzeniu Body Jet stosowana jest technika liposukcji strumieniem wody, która polega na uwolnieniu komórek tłuszczowych od mięśni oraz tkanki włóknistej bez uszkodzenia ciągłości struktur włóknistych m.in. naczyń oraz nerwów.

To najbardziej innowacyjna metoda odsysania tłuszczu. Technika ta gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo, komfort i efektywność dla pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji.

Zabiegi urządzeniem Body Jet wykonuje już 400 klinik na całym świecie, a ich skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone certyfikatem FDA wydanym w 2008 roku przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

Najważniejsze korzyści liposukcji WAL

Bezpieczeństwo

Liposukcja wykonywana przy użyciu urządzenia Body Jet, w przeciwieństwie do liposukcji chirurgicznej, jest zabiegiem mało inwazyjnym.

Dużo mniejsza ilość wykorzystanego leku znieczulającego i krótszy czas wystawienia organizmu na jego działanie. Dzięki temu ryzykowność operacji jest zminimalizowana.

Mniej uszkodzona tkanka łączna, ryzyko wystąpienia krwiaków zmniejszone do minimum.

Efektywność

Ponieważ na operowanym obszarze nie dochodzi do obrzęku lekarz wykonujący zabieg dokładnie widzi ostateczny efekt. Gwarantuje to dokładność modelowania ciała i brak konieczności przeprowadzania kolejnych sesji korygujących.

Komfort

Liposukcja przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, co niemal całkowicie eliminuje nieprzyjemne odczucia w trakcie zabiegu. Brak dyskomfortu fizycznego i emocjonalnego podczas zabiegu.

Krótszy czas zabiegu i rekonwalescencji

Możliwość usunięcia dużych ilości niepotrzebnego tłuszczu. Nie wymagany jest długi okres rekonwalescencji, a pacjent może szybko powrócić do codziennych aktywności.

Obszary ciała, które mogą być poddane zabiegowi

Dzięki liposukcji możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej m.in. z okolic:

  • brzucha, talii,
  • ud, kolan, łydek,
  • ramion, pleców pośladków,
  • podbródka.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.