Instytut Piękna Bielenda

Medycyna estetyczna Kraków

Instytut Piękna Bielenda to klinika, której właścicielem jest firma Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A. Klinika mieści się w Krakowie, w sercu miasta przy Placu Biskupim 4. W swojej ofercie posiada bogatą bazę usług związanych z kosmetologią, medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną i dermatologią.

Instytut powstał dzięki Pani Barbarze Bielenda, założycielce Firmy Bielenda – dzisiaj jednej z największych marek kosmetycznych w Polsce. Efektem jej pasji do profesjonalnej kosmetyki oraz medycyny estetycznej jest powstanie tego wyjątkowego miejsca w Krakowie.

Instytut Bielenda poznaj nas
Medycyna estetyczna Instytut Bielenda

Nowoczesne i bezpieczne

zabiegi medycyny estetycznej

W ofercie Instytutu znajdują się zarówno pełen zakres zaawansowanej kosmetologii oraz bardziej skomplikowane zabiegi, w tym również medycyna estetyczna, dermatologia i chirurgia plastyczna. Wymagający klienci i klientki mogą skorzystać z najwyższej klasy technologii z certyfikatami medycznymi do ujędrniania i odmładzania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej w tym między innymi kriolipolizy, technologii HIFU oraz Termoliftingu. Ponadto w ofercie Instytutu Piękna Bielenda znajdują się również medyczna karboksyterapia i endermologia, która wspomaga redukcję cellulitu, a także modelowanie sylwetki.

W Instytucie Piękna Bielenda można skorzystać z powiększenia piersi i pośladków za pomocą liposukcji wodnej, chirurgicznej korekty powiek oraz korekty odstających uszu. Nad wszystkim czuwają najwyższej klasy lekarze i kosmetolodzy, których cechuje profesjonalizm i bogate doświadczenie. Kompleksowe usługi Instytutu to również konsultacje i wsparcie merytoryczne specjalistów oraz doradców – już na etapie rezerwacji po wsparcie po zabiegowe, dzięki czemu każdy klient i pacjent jest otoczony opieką i odpowiednio poprowadzony.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.