Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust – wszystko, co musisz wiedzieć

Modelowanie ust to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Wargi wielu kobiet są nieproporcjonalne – najczęściej górna jest znacznie cieńsza i z mniejszą objętością niż dolna. By wyrównać tę asymetrię, można zdecydować się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Jak wyglądają usta po tym zabiegu i jak długo utrzymuje się efekt? Jakie są popularne i najczęściej powtarzane mity na temat modelowania ust kwasem hialuronowym?  Czytaj więcej

Hydroimpact - zabieg wodorowego oczyszczania skóry

Innowacyjne wodorowe oczyszczanie skóry

Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki podczas zabiegu wykorzystującego cząsteczki wodoru gwarantuje efekt, jakiego nie da się uzyskać domowymi sposobami. Wodorowe oczyszczanie skóry – twarzy, szyi, dekoltu lub pleców – to remedium na zmęczoną, zanieczyszczoną skórę i skuteczny sposób zniwelowania wolnych rodników, przez które komórki szybciej się starzeją. Wodorowe oczyszczanie twarzy to tzw. zabieg bankietowy – do tego grona zalicza się wszelkie bezinwazyjne zabiegi, które przynoszą natychmiastowe efekty.

Czytaj więcej

Jak działa botoks i ile utrzymuje się ten efekt?

Jak działa botoks?

Jak działa botoks i ile trzeba czekać po zabiegu wstrzyknięcia tej substancji, by zobaczyć pierwszy i finalny efekt? Jakie są obszary działania toksyny botulinowej i które zmarszczki można przy jej pomocy wygładzić? Na te i inne pytania odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

Czytaj więcej

Jak przygotować się do laserowej depilacji? Poradnik

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesnym i wyjątkowo skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki serii zabiegów można na długo zrezygnować z podrażniającego skórę golenia się lub wyrywania włosków. Jak przygotować się do depilacji laserowej, co jest wskazane, a czego unikać?

Czytaj więcej

Efekty zabiegu powiększania ust

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym

Ponętne, nawilżone, pełne blasku usta są wyjątkową wizytówką każdej kobiety. Z biegiem czasu dochodzi do spadku poziomu kwasu hialuronowego. Usta stają się zwiotczałe, przesuszone, tracą objętość. Są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz, promienie słoneczne, wahania temperatury. Asymetria oraz mała objętość ust może być uwarunkowana genetycznie. Dzięki modelowaniu ust kwasem hialuronowym możliwe jest uzyskanie pożądanego wyglądu ust – struktury, kształtu oraz koloru. To zabieg medycyny estetycznej cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet od lat. Czym jest kwas hialuronowy? Na czym polega naturalne powiększanie ust? Jakie efekty można uzyskać?

Czytaj więcej

uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia mikroigłowa – na czym polega?

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczna metoda walki z niedoskonałościami urody m.in. objawami starzenia, przebarwieniami, płytkimi bliznami, cellulitem oraz utratą jędrności. Polecana jest także osobom, których cera wymaga odżywienia oraz nawilżenia. Podczas mezoterapii, przy pomocy mikronakłuć precyzyjnie w głąb skóry dostarczane są substancje aktywne. Natomiast kontrolowane uszkodzenia pobudzają skórę do regeneracji. Jakie są wskazania do mezoterapii mikroigłowej? Na czym polega zabieg? Jakie rezultaty można osiągnąć?

Czytaj więcej

kobieta z gładką cerą

Zabiegi oczyszczania twarzy

Profesjonalne zabiegi oczyszczania twarzy dedykowane są osobom z cerą tłustą i mieszaną, borykającym się z problemem nadmiernego wydzielania sebum. Oferta kierowana jest także do osób z cerą suchą oraz naczyniową. Zabiegi wykonywane przez specjalistę np. zabieg kwasami pozwalają dogłębnie oczyścić skórę twarzy oraz poprawić jej wygląd. Na jaki zabieg warto się zdecydować? Jakie efekty można osiągnąć?

Czytaj więcej

uśmiechnięta kobieta

Wykorzystanie dwutlenku węgla w medycynie estetycznej

Dwutlenek węgla nazywany jest cudownym gazem, a zabieg z jego wykorzystaniem, czyli karboksyterapia, uznawany za ogromny krok na przód w medycynie estetycznej. Podczas karboksyterapii pod skórę wtłaczany jest dwutlenek węgla, w celu poprawy jej kondycji. To skuteczna metoda walki z różnymi problemami estetycznymi m.in. zmarszczkami, cellulitem, rozstępami. Jak działa karboksyterapia? Jakie problemy rozwiązuje? Jak długo utrzymują się efekty? Wszystkie te kwestie omówimy w artykule.

Czytaj więcej

kobieta

Chirurg plastyczny

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny. Najczęściej kojarzona jest z powiększaniem piersi oraz liposukcją, czyli zabiegiem odsysania tłuszczu. Podobnie jak w przypadku zabiegów medycyny estetycznej, operacje wykonywane przez specjalistów cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Mogą obejmować wybrany obszar twarzy np. korekta nosa lub ciała m.in. plastyka brzucha. Czym zajmuje się chirurgia plastyczna? Czy wykonywanie zabiegów jest bezpieczne?

Czytaj więcej

botoks

Co to jest botox?

Botoks, czyli toksyna botulinowa, od ponad 40 lat jest wykorzystywana w medycynie estetycznej. Choć przede wszystkim kojarzy się z redukcją zmarszczek, tak zastosowań jest o wiele więcej, a zabiegi z wykorzystaniem botoksu wykonywane są na twarzy m.in. w okolicach oczu, ust oraz na innych partiach ciała.

Toksyna botulinowa najczęściej wykorzystywana jest w zabiegach medycyny estetycznej w celu zniwelowania niedoskonałości, poprawy mankamentów urody. Znajduje zastosowanie także w leczeniu bruksizmu, nadpotliwości oraz dolegliwości migrenowych.

Czytaj więcej