sylwetka kobiety

Depilacja laserowa latem – czy jest możliwa?

Wielkimi krokami zbliża się lato, w wraz z nim wyjazdy na rodzinne wakacje, plażowanie i sporty wodne. Marzysz o gładkich nogach lub strefie bikini? Skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia raz na zawsze jest depilacja laserowa. Czy latem można wykonywać takie zabiegi na opalonej skórze? W naszym instytucie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie – laser diodowy MeDioStar NeXT – umożliwiający usuwanie nawet włosków ciemnych i na opalonej skórze.
Czytaj więcej

kobieta dotyka swojej twarzy

Czy można opóźnić proces starzenia się skóry?

Co przyspiesza starzenie się skóry i czy da się zahamować ten proces? Jak opóźnić starzenie się skóry? Przedstawiamy, co zmienić w swojej pielęgnacji oraz codziennych nawykach oraz jakie zabiegi wykonać w naszym Instytucie, by jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem.
Czytaj więcej

mezoterapia igłowa

Jakie efekty przynosi mezoterapia mikroigłowa i komu polecamy ten zabieg?

Jak wygląda mezoterapia mikroigłowa Dermapen i komu jest ona szczególnie polecana? Jakie są zalecenia po zabiegu oraz czy możliwe są jakieś efekty uboczne? Wyjaśniamy wątpliwości na temat tej jednej z najpopularniejszych odmładzających i regenerujących skórę metod.
Czytaj więcej

plastyka powiek kraków - blefaroplastyka kraków

Skuteczny sposób na opadające powieki? Blefaroplastyka!

Opadające powieki to zmora wielu osób – nadają twarzy smutnego wyglądu i postarzają. Najczęściej problem ten powstaje w wyniku naturalnego i niemożliwego do całkowitego zahamowania procesu starzenia się skóry oraz jej wiotczenia, ale przyczyn tych jest znacznie więcej. Dziś na blogu przedstawiamy sposoby i skuteczne zabiegi na opadające powieki.
Czytaj więcej

resurfacing, czyli zabieg laserowego peelingu

Resurfacing – na czym polega?

Resurfacing – co to jest za zabieg i komu jest szczególnie polecany? Jakie są do niego wskazania oraz przeciwwskazania? Poznaj działanie peelingu laserowego i efekty, jakie możesz przy jego pomocy osiągnąć na swojej skórze.

Czytaj więcej

mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa – na czym polega ten zabieg?

Mezoterapia igłowa – na czym polega i jakie przynosi efekty? Czym mezoterapia igłowa różni się od mikroigłowej? Na te i inne pytania o ten odmładzający i przywracający skórze jędrność i elastyczność zabieg odpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym.

Czytaj więcej

Botox – jak często można wykonywać zabieg?

Botoks, czyli toksyna botulinowa, to popularna substancja stosowana w medycynie estetycznej do wygładzania zmarszczek mimicznych. Jak długo działa? Jak często wykonywać kolejny zabieg, by było to najbardziej efektywne?

Czytaj więcej

Z jakimi problemami należy udać się do dermatologa?

Coraz szybsze tempo życia, stres, nieregularny cykl snu, złe nawyki żywieniowe, problemy hormonalne, predyspozycje zapisane w genach – to wszystko może być powodem pojawienia się trudnych do wyleczenia zmian skórnych. Z jakimi chorobami dermatologicznymi należy udać się do specjalisty? Których sygnałów nie bagatelizować?

Czytaj więcej

oczyszczanie wodorowe skóry

Nowy trend – czym jest i jak uzyskać efekt “szklanej cery”?

Skąd pochodzi trend na glass skin? Czym jest ten efekt i jak go uzyskać? Podpowiadamy, który zabieg w Instytucie Piękna Bielenda zagwarantuje “szklaną cerę” oraz co robić w domowym zaciszu, by go przedłużyć i utrwalić.

Czytaj więcej

zabieg laserem na ciało

Poznaj największe mity dotyczące depilacji laserowej

Depilacja laserowa to jeden z zabiegów, który z biegiem lat obrósł w ogromną liczbę mitów. Czy osoby z jasnymi włoskami lub ciemną karnacją muszą zrezygnować z tej skutecznej i bezbolesnej metody na pozbycie się niechcianych włosków? Czy wykonanie zabiegu przypominającego jest konieczne?

Czytaj więcej