Mediostar NEXT

MEDIOSTAR NEXT – najnowszy laser diodowy, charakteryzujący się wysoką mocą przeznaczony do stosowania w zabiegach trwałego usuwania owłosienia, fotoodmładzania i zamykania głęboko położonych naczyń.

Jest to najnowsza wersja  niemieckiego lasera MEDIOSTAR XT.

Spadkobierca doskonałych cech lasera MEDIOSTAR XT: niezawodności, zdolności do pracy ciągłej, bezpieczeństwa i skuteczności depilacji laserowej.

Niezawodność MEDIOSTARÓW to wynik szczególnej dbałości o jakość. „100% Made in Germany” oznacza w tym przypadku cały proces produkcyjny przebiegający w Niemczech. Od wizji, przez projekt,  testy, wdrożenie, po produkcję.

MEDIOSTAR NEXT dzięki zaawansowanemu systemowi wymiany ciepła zapewnia komfort pacjentowi i pracuje niezwykle szybko. To tradycja MEDIOSTARÓW.

Bezpieczeństwo depilacji warunkują zdublowane systemy kontroli temperatury skóry i niezwykle wydajny system odprowadzania ciepła oparty o metalową stopę chłodzącą. Domieszka fali 940nm pozwala na bezpieczne zabiegi u osób z ciemną karnacją oraz na opalonych skórach. Skuteczną epilację cienkich włosów i jasnych włosów gwarantuje dzięki głowicy wysokiej mocy. Mediostar nadaje nowej jakości w fotoodmładzaniu poprzez zastosowanie specjalnego programu Smooth Pulse.

MedioStar NeXT idealne połączenie 2 długości fali:

  • 800 nm: sprawdzona długość fali do usuwania owłosienia, wysoka absorpcja w Melaninie, mała w Oxyhemoglobinie
  • 950 nm: wysoka absorbcja w Oxyhemoglobinie (koagulacja naczyń krwionośnych do 2 mm średnicy, głębsza penetracja w głąb skóry, mniejsze odczucie dyskomfortu dla ciemniejszych typów skóry)

Połączenie dwóch długości fali jest najbardziej sprawdzoną metodą usuwania owłosienia dla wszystkich typów skóry.

950 nm przy głowicy do zamykania naczyń przynosi najbardziej efektywne rezultaty w zabiegach na żyłach nóg czy naczynkach na twarzy.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.