HIFU liftera

Co to jest technologia HIFU?

Technologia HIFU wykorzystuje skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. W uproszczeniu chodzi o kontrolowane zniszczenie starych włókien elastynowych i kolagenowych za pomocą fal akustycznych o wysokiej częstotliwości w celu wywołania stanu w którym skóra zaczyna produkować  nowe komórki i włókna.

Optyczne efekty zabiegu są widoczne od razu po zabiegu – w wyniku przykurczenia włókien. Na właściwy trwały efekt ujędrnienia i poprawy napięcia skóry trzeba poczekać około 28 dni, jednak skóra wydajniej pracuje aż do 4 miesięcy po zabiegu.

Dla kogo zabieg HIFU?

Zabieg HIFU to technologia dla osób, które chcą naturalnie opóźnić proces starzenia i pobudzić skórę, która z wiekiem zwalnia do szybszej i efektywniejszej pracy.

Zabieg dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia.

Doskonale sprawdzi się dla kobiet po ciąży, które borykają się ze zwiotczałą skórą brzucha.

HIFU to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ze zwiotczałą skórą ciała np. okolicy kolan i ramion, a także pośladków!

HIFU sprawdzi się również na małe worki pod oczami.

 

Efekty zabiegu HIFU?

Zabieg HIFU daje efekt: poprawy napięcia, jędrności, podniesienie owalu twarzy.

Ponadto zabieg HIFU likwiduje zwiotczenia skóry ciała oraz opadające powieki.

 

Co jest ważne przy wyborze technologii HIFU? Jak wybrać HIFU?

  • Ważne by urządzenie posiadało certyfikat medyczny, wówczas – w odpowiednich rękach jest to zabieg całkowicie bezpieczny,
  • Dobrze sprawdzić czy urządzenie posiada dodatkową, małą i precyzyjna głowicę, którą można opracować okolice oka,
  • Urządzenie powinno dawać możliwość pracy na parametrach o różnych głębokościach i długościach działania tak, aby kosmetolog lub lekarz mógł dokładnie dopasować moc do opracowywanej okolicy,
  • Sprawdź czy jesteś w dobrych rękach.
  •  Pamiętaj w Instytucie Bielenda pracują tylko specjaliści przebyli specjalistyczne szkolenia pod okiem ekspertów i zyskali certyfikat uprawniające do wykonywania zabiegu. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabieg będzie w pełni bezpieczny sprawdź kto zabieg wykonuje.

Jeśli marzysz o naturalnym efekcie odmłodzenia i chciałabyś zliftingować skórę, ale nie akceptujesz zabiegów z użyciem igły i skalpela? Chciałabyś zadbać o skórę od wewnątrz i zadbać o jej jędrność i sprężystość? Jeśli tak jest HIFU to rozwiązanie dla Ciebie, sekret młodości gwiazd. HIFU to zabieg liftingujący, który wyróżnia nieinwazyjność i brak okresu rekonwalescencji – dzięki uzyskaniu energii cieplnej w skórze poprawia się jej napięcie. Zabieg pozwala również zredukować tkankę tłuszczową poprzez wpływ energii termalnej. Jak wiadomo, z wiekiem nasza skóra zwalnia, komórki pracują wolniej, skóra z mniejsza ilością nowych włókien wiotczeje, policzki opadają.

Ultradźwięki wysokiej częstotliwości, które penetrują warstwę SMAS w skórze wywołują przebudowę kolagenu i elastyny, na miejscu „starych” włókien powstają nowe, jędrniejsze i bardziej elastyczne, dzięki czemu możemy uzyskać naturalny efekt liftingu i poprawy gęstości skóry. Można go stosować zarówno na ciało, jak i twarz – zabieg jest bezbolesny. Aplikatory urządzenia, jako pierwsze na rynku dzięki niewielkiej powierzchni, pomaga dotrzeć nawet w mało dostępne miejsca co pozwala na dokładne opracowanie np. okolicy oka, co w większości urządzeń HIFU jest praktycznie niemożliwe. Nie pozostawia śladów, tuz po zabiegu skóra jest tylko delikatnie zaróżowiona. Skutecznie redukuje ilość tkanki tłuszczowej pod oczami oraz worki pod oczami, które do tej pory nie znały skutecznego rozwiązania bez użycia skalpela.