HIFU liftera

Dlaczego Zabieg  HIFU Liftera Advance w Instytucie Bielenda jest mercedesem wśród urządzeń z technologią HIFU?

  • Posiada certyfikat medyczny i jest całkowicie bezpieczny,
  • Jako jedyne posiada mała precyzyjna głowicę, którą można opracować okolice oka,
  • Posiada 8 głowic o różnych głębokością i długościach działania dzięki czemu możemy idealnie dopasować go do opracowywanej okolicy,
  • Jesteś w dobrych rękach – nasi specjaliści przebyli specjalistyczne szkolenia pod okiem ekspertów i zyskali certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu.

Marzysz o naturalnym efekcie odmłodzenia i chciałabyś zliftingować skórę, ale nie akceptujesz zabiegów z użyciem igły i skalpela? Chciałabyś zadbać o skórę od wewnątrz i zadbać o jej jędrność i sprężystość? Jeśli tak jest HIFU to rozwiązanie dla Ciebie, sekret młodości gwiazd. HIFU Liftera to zabieg liftingujący, który wyróżnia nieinwazyjność i brak okresu rekonwalescencji – dzięki uzyskaniu energii cieplnej w skórze poprawia się jej napięcie. Zabieg pozwala również zredukować tkankę tłuszczową poprzez wpływ energii termalnej. Jak wiadomo, z wiekiem nasza skóra zwalnia, komórki pracują wolniej, skóra z mniejsza ilością nowych włókien wiotczeje, policzki opadają.

Ultradźwięki wysokiej częstotliwości, które penetrują warstwę SMAS w skórze wywołują przebudowę kolagenu i elastyny, na miejscu „starych” włókien powstają nowe, jędrniejsze i bardziej elastyczne, dzięki czemu możemy uzyskać naturalny efekt liftingu i poprawy gęstości skóry. Można go stosować zarówno na ciało, jak i twarz – zabieg jest bezbolesny. Aplikator Liftera, jako pierwszy na rynku dzięki niewielkiej powierzchni, pomaga dotrzeć nawet w mało dostępne miejsca co pozwala na dokładne opracowanie np. okolicy oka, co w większości urządzeń HIFU jest praktycznie niemożliwe. Nie pozostawia śladów, tuz po zabiegu skóra jest tylko delikatnie zaróżowiona. Skutecznie redukuje ilość tkanki tłuszczowej pod oczami oraz worki pod oczami, które do tej pory nie znały skutecznego rozwiązania bez użycia skalpela.