Zabiegi na zwiotczałą skórę to skuteczna broń w walce z czasem i grawitacją. Klientkom i klientom naszego krakowskiego instytutu oferujemy sposoby skutecznie redukujące ten problem: Zaffiro, Vivace, nici liftingujące oraz karboksyterapię. Proponowane przez nas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mimo nieinwazyjnego charakteru, gwarantują skuteczne efekty. Zaffiro to niechirurgiczny thermolifting skóry twarzy i ciała, wykorzystujący działanie światła podczerwonego. Zabieg Vivace to lifting skóry bez skalpela, podobnie jak nici liftingujące. Wykorzystująca dwutlenek węgla karboksyterapia odmładza twarz lub inne części ciała.

Efekty, w zależności od wybranego zabiegu, mogą być widoczne od razu lub po kilku dniach od wizyty w naszym instytucie, w przypadku nici liftingujących po 2-3 tygodniach. Ostateczny efekt po zabiegu Zaffiro pojawia się po 3-6 miesiącach, a utrzymuje przez kolejne 1-2 lata. By osiągnąć najlepsze efekty zabiegu Vivace, zalecane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów, jednak już po pierwszym skóra jest widocznie napięta i jędrna. Efekt nici liftingujących – w pełni widoczny po około 3 miesiącach – utrzymuje się do 2 lat od dnia wykonania zabiegu. Po zabiegu na skórze twarzy i ciała, warto przestrzegać zaleceń – dzięki temu rekonwalescencja będzie szybsza, podobnie jak finalny efekt.

Czym jest spowodowana?

Nadmiar skóry, utrata elastyczności i nieestetyczny jej wygląd często jest wynikiem utraty dużej ilości kilogramów. Kondycja skóry pogarsza się również z wiekiem, osoby starsze często zmagają się z obwisła skórą, najczęściej w okolicach ramion, brzucha i twarzy.

Jak się jej pozbyć?

Należy pamiętać o odpowiednim dbaniu o naszą skórę. Jej odpowiednie nawilżanie i ujędrnianie sprawi, że skóra dłużej utrzymywać będzie się w dobrej kondycji. Kiedy jednak nadmiar skóry jest już widoczny, staje się ona zwiotczała i obniża nasze poczucie wartości. Warto wtedy skorzystać z zabiegów, które oferuje medycyna i kosmetologia estetyczna.

Zabiegi skutecznie redukujące problem

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.