lek. med. Tomasz Mierzwiński

Specjalista chirurgii ogólnej (nr PWZ 1867523)

Specjalista z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskał w 2003 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rok później rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjenta są dla niego wartościami nadrzędnymi, dlatego systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach dokształcających. Jako chirurg często jest uczestnikiem kongresów i sympozjów naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. W 2010 roku uzyskał certyfikat Berlin International Workshop on Breast Augmentation and Reconstruction by Lipotransfer, który daje mu uprawnienia do wykonywania zabiegu powiększania piersi z zastosowaniem lipotransferu.

Umiejętnie łączy szeroką wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego potrzeb, cierpliwością w odpowiadaniu na pytania oraz uprzejmością. Zyskuje tym sobie zaufanie i szacunek pacjentów, co przejawia się w wielu pozytywnych komentarzach na jego temat, zamieszczanych na forach i portalach internetowych. Pacjenci doceniają kompetencje doktora Mierzwińskiego, jego rzeczowość, a także zaangażowanie.

Zabiegi, przeprowadza szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W naszym Instytucie w Krakowie, doktor Mierzwiński jest specjalistą w zakresie przeszczepu włosów z wykorzystaniem najnowocześniejszej metody S.A.F.E., która pozwala osiągnąć naturalne efekty przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka uszkodzenia mieszka włosowego. Jako chirurg wykonuje on zabiegi powiększania piersi, pośladków przeszczepem własnego tłuszczu, a osobom, pragnącym pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Oferuje zabiegi lipolizy, liposukcji Body-Jet, liposukcji klasycznejc czy plastyki powłok.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.