dr n. med. Katarzyna Podolec

Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej, chirurgia skóry

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista medycyny estetycznej i chirurgii skóry. Specjalizacja w Klinice Dermatologii SU w Krakowie w 2015 egzamin z wyróżnieniem.

Nadal poszerza wiedzę pracując w poradniach dermatologicznych oraz w Katedrze i Klinice Dermatologii SU w Krk – gdzie prowadzi również badania naukowe oraz zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego i School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest prelegentem na międzynarodowych konferencjach dermatologicznych.

Specjalizuje się w chirurgii skóry oraz nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii oraz leczeniu trądziku oraz łuszczycy i atopowego zapalenia skóry. Jest autorką publikowanych w czasopismach naukowych artykułów, głownie dotyczy wczesnej diagnostyki czerniaka oraz łuszczycy.

Odbyła liczne szkolenia i staże m. in. na Uniwersytecie w Malmo, Uniwersytecie w Bolonii, Uniwersytecie w Genewie, The Royal College of Surgeons w Edynburgu, gdzie doskonaliła umiejętności z zakresu chirurgii estetycznej skóry oraz plastyki powiek. Ukończyła również studia kosmetologiczne dla lekarzy. Członek licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego towarzystwa alergologicznego, International Dermoscopy Society, European Academy of Dermatology and Venerology, European Association for Dermato Oncology, Amercian Society for Laser Medicine and Surgery.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i sportów wodnych, doskonale czuje się wśród ludzi, więc pacjenci dobrze się przy niej czują.

Kasia Podolec

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.