Autologiczny wypełniacz tkankowy ATR

Prezentujemy nowość w Instytucie Piękna Bielenda – bio wypełniacz. Wypełniacz ten wyróżnia się autologicznym pochodzeniem, czyli z materiału pozyskanego od pacjenta – w tym wypadku z jego krwi, przez co nie zostanie odrzucony przez organizm, jest w pełni bezpieczny w aplikacji i nie wywołuje alergii. Bio wypełniacz  polecamy przede wszystkim do wygładzania zmarszczek oraz wypełnienia ust. Służy on także do poprawy jędrności skóry oraz wypełniania ubytków tkankowych, korzystnie wpływa na rewitalizację skóry, poprawę jej kolorytu oraz stymulację włókien kolagenowych i elastynowych.

Czym się wyróżnia autologiczny wypełniacz ?

Autologiczny wypełniacz wyróżnia się na tle innych preparatów, aplikowanych w gabinetach i salonach, swoją unikalnością. Powstał w toku badań specjalistów w zakresie inżynierii tkankowej, umożliwia wypełnienie tkanki pacjenta materiałem pochodzenia autologicznego. Czym jest preparat autologiczny? Podając za słownikową definicją to wypreparowany materiał pozyskany z krwi lub tłuszczu pacjenta. Preparaty autologiczne, stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej, to najczęściej osocze, używane do zabiegów odmładzających (np. wampirzego liftingu). Inne tkanki autologiczne, szeroko stosowane w branży beauty, to fibroblasty, płytkowe czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste tkanki tłuszczowej. Zaletą stosowania materiału pozyskanego od pacjenta jest jego naturalny a nie syntetyczny charakter. Wypełniacz autologiczny nie uczula, nie zostanie odrzucony przez organizm po iniekcji.

6 ampułek wypełniacza pozyskiwanego autologicznie!

Cena zabiegu to tylko 1800 zł – 2500 zł. Nie chcesz wypełniać się kwasem hialuronowym? Jesteś zwolenniczką naturalnych metod odmładzania? To zabieg dla Ciebie!