Wielkimi krokami zbliża się lato, w wraz z nim wyjazdy na rodzinne wakacje, plażowanie i sporty wodne. Marzysz o gładkich nogach lub strefie bikini? Skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia raz na zawsze jest depilacja laserowa. Czy latem można wykonywać takie zabiegi na opalonej skórze? W naszym instytucie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie – laser diodowy MeDioStar NeXT – umożliwiający usuwanie nawet włosków ciemnych i na opalonej skórze.

Depilacja laserowa latem i na opalonej skórze

Jeszcze do niedawna depilacja laserowa latem nie była możliwa. Urządzenia nie usuwały zbędnego owłosienia z opalonej skóry. Z problemem tym przez cały rok mierzyły się także osoby o ciemniejszej skórze, karnacji lub ciemnych włoskach. Obecnie – za sprawą prężnie rozwijającego się sektora urządzeń do laseroterapii – w nowoczesnych gabinetach stosuje się rozwiązania, którymi można wykonywać zabiegi depilacji laserowej nawet latem. W naszym krakowskim Instytucie Piękna Bielenda stosujemy technologię Mediostar Next i laser diodowy MeDioStar NeXT, dzięki któremu nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń i w dowolnym momencie w roku można przyjść do nas na serię depilacji laserowej.

Depilacja laserowa latem? Tak, ale odpowiednim urządzeniem

Zatem depilacja laserowa latem jest możliwa – istotne, by wybrać miejsce, które dysponuje odpowiednim urządzeniem. Lasera diodowego MeDioStar NeXt można używać nawet na opalonej skórze, przeciwwskazaniem jest świeża opalenizna (do 2-3 dni). Po zabiegu można się opalać. Atutem lasera MeDioStar NeXt jest bezbolesna depilacja możliwa przez okrągły rok bez względu na karnację. Urządzenie działa delikatnie, ale bardzo skutecznie również na ciemnej skórze lub cienkich, jaśniejszych włoskach. Zostało wyposażone w opatentowany system chłodzenia typu Peltier, które gwarantuje komfort podczas zabiegu i niweluje możliwość poparzeń i innych termicznych uszkodzeń skóry pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona, zaczerwieniona lub pojawić się pieczenie jeśli skóra jest bardzo wrażliwa, jeśli te objawy wystąpią ustępują maksymalnie po 24h (z reguły szybciej).

Ile zabiegów wykonać?

Zabieg depilacji laserowej wymaga wykonania serii, by pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. Od tego, ile razy należy powtórzyć ten zabieg, zależy m.in. od gęstości i grubości włosków, wielkości obszaru zabiegowego oraz indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta, którego skóra różnie reaguje na laser. Szacuje się, że potrzebne są minimum 4 zabiegi depilacji laserowej lub więcej. Istotne, że pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zachować odpowiednią przerwę – od 4 nawet do 8 tygodni. Zatem warto już dziś zaplanować pierwszą wizytę w Instytucie Piękna Bielenda, bo cała seria depilacji laserowej potrwa nawet pół roku. Dzięki temu, że dysponujemy laserem diodowym  MeDioStar NeXt, nasi pacjenci nie muszą rezygnować z depilacji w sezonie wakacyjnym lub po urlopie, gdy wracają z opaloną skórą. Można zachować ciągłość serii i szybciej uzyskać satysfakcjonujący efekt w postaci gładkiej skóry.

Laser Mediostar Next i jego największe atuty

Laser diodowy Mediostar Next ma szereg zalet. Najważniejsze z nich – poza wspomnianą już możliwością używania go na skórze opalonej, ciemnej lub z jasnymi włoskami – to także bezbolesne i trwałe działanie. Stosowanie tego urządzenie gwarantuje redukcję owłosienia nawet do 80%. Laser jest bezpieczny, delikatny i szybszy niż depilacja innymi urządzeniami od konkurencyjnych marek. Marka Mediostar Next opracowała unikalną technologię, umożliwiającą pracę lasera w dowolnym kierunku, dzięki czemu można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc, jak pachy czy bikini. Podczas zabiegu działa kontaktowy system chłodzenia skóry, dzięki temu zabieg jest komfortowy, bez oparzeń i uszkodzeń naskórka.

Zapisz się do Instytutu Piękna Bielenda na depilację laserem

Każdego, kto marzy o skórze bez niechcianych i nieestetycznych włosków, zapraszamy na depilację laserem w Krakowie w naszym nowoczesnym Instytucie Piękna Bielenda. Laser diodowy Mediostar Next skutecznie usuwa włoski nawet na ciemnej lub opalonej skórze oraz jaśniejsze włosy prawie bezboleśnie i raz na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz