Coolsculpting by Zeltiq

Całkowicie nieinwazyjny i skuteczny sposób na zniszczenie tkanki tłuszczowej poprzez zamrożenie komórek tłuszczowych. Bezbolesny zabieg, wykonywany jedynym na rynku amerykańskim, oryginalnym urządzeniem, którego skuteczność poparta jest badaniami naukowymi.

Czym jest Coolsculpting by Zeltiq®

Coolsculpting to całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna metoda polegająca na redukowaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Zabieg ten opiera się na kriolipolizie, czyli wykorzystaniu zimna do eliminacji uciążliwego tłuszczu, którego nie sposób pozbyć się stosując wyłącznie dietę i ćwiczenia. Coolsculpting nie stosuje się w przypadku leczenia otyłości czy w celu uzyskania dużego spadku masy ciała.

Coolsculpting by Zeltiq

Starannie wybraliśmy dla Państwa najbardziej skuteczny i sprawdzony sprzęt do kriolipolizy, który gwarantuje 100 % bezpieczeństwa i efektywność.

Urządzenie Coolsculpting by Zeltiq. Posiada ono certyfikat medyczny Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), który potwierdza jego efektywność i bezpieczeństwo oraz pozwala na wykorzystanie go podczas nieinwazyjnych metod redukcji tkanki tłuszczowej i zabiegów dermatologicznych związanych z chłodzeniem skóry. Coolsculpting by Zeltiq posiada także europejski certyfikat bezpieczeństwa CE.