dr n. med. lek. Anna Krajewska-Wojtyś

Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, który ukończyła w 2010 roku. Odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

W 2012 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Studium Doktoranckim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, oraz badania naukowe dotyczące diagnostyki immunologicznej u pacjentów z pokrzywką przewlekłą oraz diagnostyki pacjentów z nieżytami nosa. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w 2018 roku.

Autorka licznych artykułów w dziedzinie dermatologii, alergologii, medycyny estetycznej w prasie medycznej, a także prezentacji na konferencjach naukowych. Odbyła wiele szkoleń w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii w uznanych ośrodkach szkoleniowych, pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej Dermed pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi, w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie a także w Medical Aesthetics Academy w dziedzinie estetyki twarzy. Poza tym bierze czynny udział w krajowych oraz międzynarodowych sympozjach naukowych w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz medycynie estetycznej.

Interesuje Cię nasza oferta zabiegów?

Umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.