COOLSCULPTING BY ZELTIQ ®

Całkowicie nieinwazyjny i skuteczny sposób na zniszczenie tkanki tłuszczowej poprzez zamrożenie komórek tłuszczowych. Bezbolesny zabieg, wykonywany jedynym na rynku amerykańskim, oryginalnym urządzeniem, którego skuteczność poparta jest badaniami naukowymi.

Dowiedz się więcej


ZABIEG KOLAGEN GUNA TROPOKOLAGEN

Zabieg bioliftingu tropokolagenem Guna to ujędrniająca mezoterapia, która wykorzystuje kolagen do przywrócenia pięknego wyglądu skóry i doskonałego samopoczucia pacjenta. Mezoterapia kolagenowa skutecznie odmładza, ujędrnia skórę i niweluje zmarszczki, a także poprawia owal i modeluje twarz.

Dowiedz się więcej

WAKACYJNE PROMOCJE! Tylko do końca sierpnia!

Lifting HIFU -20%

Mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Delux 699 zł

Oczyszczanie wodorowe + rewitalizacja enzymami – 299 zł

Wypełnianie zmarszczek Saypha Filler 899 zł zamiast 1100 zł Saypha Voluma 999 zł  zamiast 1200 zł

NOWOŚĆ kriolipoliza Zeliq Coollsculpting !!! Pozbądź się tłuszczu bezpiecznie i skutecznie!

ZAPRASZAMY NA BISKUPIĄ 4 W KRAKOWIE

NOWOŚĆ!!! NLIFT cena zabiegu na start 1399 zł

#Nlift, to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, preparatu Neauvia, składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!*

*Badanie kliniczne in vivo wykonane przez niezależne laboratorium: markery stanu zapalnego i markery pomiarów regeneracyjnych wykonywanych na skórze właściwej. Nicola Zerbinati, Hassan Ibrahim Galadari, Paweł Kubik, Sergey Ivanov, Neauvia Symposium – Neauvia Smart Combination Therapy (SCT) – IMCAS Paris 2020.

Efekty:

ZNACZNA POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY


REDUKCJA ROZSZERZONYCH PORÓW


REDUKCJA ZMARSZCZEK


UJĘDRNIENIE SKÓRY


POPRAWA OWALU TWARZY


REAKTYWACJA WSZYSTKICH FUNKCJI SKÓRY

NOWOŚĆ!!! BOTOX BEZ BOTOKSU? cena zabiegu 800 zł

www.dermedika.pl/wp-content/uploads/2017/10/aq2...

AQUASHINE BTX  naturalny efekt wygładzenia zmarszczek bez botoxu – zabieg 800 ZŁ

Wskazana seria składa się z około 3 zabiegów, wykonywanych co 3-4 tygodnie. Dla podtrzymania efektów zaleca się 2 sesje Aquashine BTX w roku.

Aquashine BTX to innowacyjny wyrób medyczny, w skład którego wchodzi nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks 7 peptydów biomimetycznych. Preparat może być stosowany na twarz, szyję, dekolt lub dłonie. Wprowadza się go techniką głębokiej mezoterapii igłowej – ze szczególnym uwzględnieniem obszarów skóry, które potrzebują peptydowej odbudowy i regeneracji.

Ogromną zaletą tego zabiegu jest jego wielokierunkowe działanie. Kwas hialuronowy, który znajduje się w preparacie, wpływa na głębokie nawilżenie skóry i przedłuża działanie peptydów (poprzez ich powolne uwalnianie i aktywację). Z kolei sam w sobie kompleks peptydów przyczynia się do zmniejszenia napięcia mięśniowego, co pozwala m.in. na wygładzenie skóry. Ponadto, zabieg Aquashine BTX wpływa na odbudowę komórkową, czyli inicjuje procesy naprawcze. Zapewnia także rozjaśnienie skóry w obszarze poddawanym kuracji.

PROFHILO 1400 ZŁ TERAZ 1200 ZŁ

PROFHILO – Mediskin

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. Efekt utrzymuje około 1-1,5 roku.Prophilo (Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe opatentowane przez Instytut Farmaceutyczny IBSA) jest obecny od 3 lat na rynku polskim, został również doceniony w innych krajach Europy. Otrzymał złotą statuetkę na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu oraz jedną z głównych nagród na targach CCR w Londynie.

Prophilo jest produktem wyjątkowo „czystym”-nie pozostawia w skórze żadnych substancji chemicznych, nie daje uczuleń. W naturalny sposób odżywia i stymuluje.

Może być również stosowany jako profilaktyka procesów starzenia.

 

NOWOŚĆ

Zapraszamy na e-Konsultacje:

  • Dermatolog

Dowiedz się więcej

NOWOŚĆ!!! ATR 6 ampułek wypełniacza pozyskiwanego autologicznie! Cena zabiegu 1800zł – 2500 zł

Nie chcesz wypełniać się kwasem hialuronowym? Jesteś zwolenniczką naturalnych metod odmładzania? To zabieg dla Ciebie!


HIFU LIFTERA

Lifting twarzy - Modelowanie ciała - HIFU urządzenie

Dlaczego Zabieg  HIFU Liftera Advance w Instytucie Bielenda  jest mercedesem wśród urządzeń z technologią HIFU?

  • Posiada certyfikat medyczny i jest całkowicie bezpieczny,
  • Jako jedyne posiada mała precyzyjna głowicę, którą można opracować okolice oka,
  • Posiada 8 głowic o różnych głębokością i długościach działania dzięki czemu możemy idealnie dopasować go do opracowywanej okolicy,
  • Jesteś w dobrych rękach – nasi specjaliści przebyli specjalistyczne szkolenia pod okiem ekspertów i zyskali certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu.

lift twarzy i ciała hifu liftera