Katarzyna Czyżowiczkosmetolog Katarzyna Czyżowicz

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jej Klienci mogą czerpać pełną satysfakcję z zabiegów.

 

dr Robert Świerczlek. med. Robert Świercz

(nr PWZ 1314674)
Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r., specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych uzyskał w 1998r. Szkolenie z medycyny estetycznej odbył w 2008r. w specjalistycznym Centrum Szkoleniowym „Dermed” w Łodzi, prowadzonym przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii Prof. Andrzeja Kaszubę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach dokształcających oraz kongresach medycyny estetycznej w kraju (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME) a także kongresach zagranicznych. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają stałe doskonalenie zawodowe.

 

dr Kamila Białek - Galaslek. med. spec. dermatolog wenerolog  Kamila Białek-Galas

 

 

 

 

 

 

 

(nr PWZ 2502986) 
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2008 r. Ukończyła specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology. Umiejętności lekarskie doskonaliła podczas licznych staży i praktyk zagranicznych m.in. w Turcji, we Włoszech i Portugalii. Swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej budowała biorąc udział w licznych szkoleniach specjalistycznych. Uczestniczka wielu kongresów i sympozjów dermatologicznych i z zakresu medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Regularnie doskonali swoje umiejętności, co potwierdzają liczne certyfikaty. W swojej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro i komfort pacjenta.

 

dr Kaska Żmuda lek. med. Katarzyna Żmuda

(nr PWZ 2503318)
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2008r. W ramach stypendium szkoliła się w Campus Biomedico di Roma oraz odbywała zagraniczne praktyki, w tym w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Yerevan Medical University. Staż podyplomowy ukończyła w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

 

dr Bartosz Ziółkowski  lek. med. Bartosz Ziółkowski

(nr PWZ 2521491)
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy ukończył w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Obecnie na piątym roku specjalizacji z chirurgii w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie przeprowadza zabiegi w obrębie skóry i innych tkanek miękkich oraz w obrębie piersi. Uczestnik wielu kongresów i sympozjów chirurgicznych, co potwierdzają liczne certyfikaty. Swoje umiejętności zawodowe podnosi również na licznych szkoleniach, ukończył m.in. roczny kurs z chirurgii plastycznej oraz z USG piersi i jamy brzusznej w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Doświadczenie zawodowe zdobywał także pracując w Szpitalu Św. Rafała oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Orto-Med (Ośrodek Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narządu Ruchu), a także jako wolontariusz w „Stowarzyszeniu Lekarze Nadziei. Przychodnia dla bezdomnych i ubogich”. Swoje zdolności manualne rozwija poprzez sztuki plastyczne: rzeźba i malarstwo.

 

lek. med. Agnieszka Szablińska

(nr PWZ 1756362)
Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2003 roku. Jest specjalistą medycyny rodzinnej. W 2007 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii – Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.
W swojej praktyce zawodowej opiera się, przede wszystkim, na rzetelnej wiedzy medycznej, którą nieustannie pogłębia na kursach i szkoleniach doskonalących potwierdzonych licznymi certyfikatami. W medycynie estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie lekarza medycyny rodzinnej, co daje możliwość spojrzenia na całego pacjenta i ma duże znaczenie w wyborze odpowiedniej metody leczenia oraz znacząco podnosi skuteczność efektów terapeutycznych. Dodatkowo udziela konsultacji w zakresie prawidłowej pielęgnacji skóry, związanej z dostosowaniem preparatów leczniczych i kosmetycznych, odpowiednio do stanu skóry, wieku pacjenta oraz chorób towarzyszących.

 

lek. med. Agnieszka Moncznik

(nr PWZ 9457584)
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2001r. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej odbywała w 5 Wojskowym szpitalu Klinicznym w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Ageing. Umiejętności z medycyny estetycznej doskonaliła na licznych szkoleniach kierunkowych – potwierdzonych certyfikatami. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i sympozjach (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME), na bieżąco uzupełniając wiedzę i umiejętności.

 

Monika Paceklek.med. Monika Pacek

(Nr PWZ 1213524)
ginekolog-położnik
Absolwentka Collegium Medicum Uniwerytetu Jagiellońskiego w roku 1994, specjalizacja z zakresu położnictwa i ginekologii w roku 2003. Od ponad 10 lat pracuje w indwidualnej praktyce ginekologicznej, wcześniejsza praca w renomowanych centrach medycznych Hipokrates i Promedis (obecnie Luxmad) jako ginekolog-położnik. Corocznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych z zakresu postępów w ginekologii i położnictwie oraz szkoleń z zakresu wykonywania diagnostyki USG w ramach Rotoczańskiej oraz Mazurskiej Szkoły USG. Szczególne zainteresowania w ramach wykonywania zawodu ginekologa-położnika to endokrynologia ginekologiczna wraz z problemami w zachodzeniu w ciążę. W swojej pracy stara się przede wszystkim wysłuchać i zrozumieć dobrze problemy i potrzeby pacjentek, aby móc zaproponować im najdogodniejszą i najskuteczniejszą metodę leczenia, jednocześnie dając im możliwość współuczestniczenia w wyborze rodzaju leczenia i jego zakresie.

lek. med. Wojciech Kowalski

(nr PWZ 2293321)
Specjalista ginekolog- położnik
W 2003 roku ukończył Wydział Medyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zawód ten jest jego świadomym wyborem i daje mu olbrzymią satysfakcję zawodową. Obecnie pracuje na Oddziale Ginekologiczno Położniczym w Myślenicach w Centrum Medycznym „Biotamed” w Wieliczce oraz prowadzi  praktykę lekarską w Myślenicach. Ponadto dyżuruje w Szpitalu Rydygiera w Krakowie Ujastek i MSWiA w Krakowie. Współpracuje także ze Specjalistyczną Przychodnią Lekarską  Madalińskiego w Krakowie. Posiada liczne certyfikaty, w tym certyfikat FMF(The Fetal Medicine Foundation of London) USG I i II trymestru ciąży, certyfikat Mazowieckiej, Mazurskiej i Małopolskiej Akademii USG. Priorytetem w pracy jest dla niego dokładne poznanie źródła problemów każdej pacjentki. Przygotowuje pacjentki i wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.


AUchmanAgata Uchman

Dietetyk, spec. analityki medycznej i biologii molekularnej

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego UJ CM oraz Wydziału Lekarskiego UJ CM, która swoją wiedzę poszerzała również na studiach podyplomowych z biologii molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, jedną z jej głównych dziedzin zainteresowania naukowego jest nutrigenomika. Uczestniczyła również w wielu kursach i konferencjach – najpierw jako słuchacz, później również jako wykładowca. Szerzy zdrowy tryb życia i edukuje z zakresu prawidłowego odżywiania zarówno w zdrowiu jak i w przypadku wszelkich problemów zdrowotnych. Nie są jej obce interakcje leków z żywnością, zna się również na żywieniu dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących. Oferuje pełną opiekę dietetyczną nad pacjentem w każdym wieku i stanie zdrowia. Udzielam porad i konsultacji, ocenia sposób żywienia i wskazuje błędy oraz przygotowuje zindywidualizowane zalecenia, a także pomaga w zakupach zdrowych produktów. Do każdego podchodzi indywidualnie.

Jeśli zależy Ci na dietetyku, który w swoją pracę wkłada swoje serce, a jego rady oparte są o najnowszą wiedzę naukową – dobrze trafiłeś!