kosmetolog Katarzyna Czyżowicz

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jej Klienci mogą czerpać pełną satysfakcję z zabiegów.

 

 

dr Robert Świerczlek. med. Robert Świercz

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r., specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych uzyskał w 1998r. Szkolenie z medycyny estetycznej odbył w 2008r. w specjalistycznym Centrum Szkoleniowym „Dermed” w Łodzi, prowadzonym przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii Prof. Andrzeja Kaszubę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach dokształcających oraz kongresach medycyny estetycznej w kraju (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME) a także kongresach zagranicznych. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają stałe doskonalenie zawodowe.

 

dr Kaska Żmuda lek. med. Katarzyna Żmuda

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2008r. W ramach stypendium szkoliła się w Campus Biomedico di Roma oraz odbywała zagraniczne praktyki, w tym w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Yerevan Medical University. Staż podyplomowy ukończyła w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

 

lek. med. Agnieszka Moncznik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2001r. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej odbywała w 5 Wojskowym szpitalu Klinicznym w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Ageing. Umiejętności z medycyny estetycznej doskonaliła na licznych szkoleniach kierunkowych – potwierdzonych certyfikatami. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i sympozjach (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME), na bieżąco uzupełniając wiedzę i umiejętności.

 

Monika Paceklek.med. Monika Pacek

ginekolog-położnik
Absolwentka Collegium Medicum Uniwerytetu Jagiellońskiego w roku 1994, specjalizacja z zakresu położnictwa i ginekologii w roku 2003. Od ponad 10 lat pracuje w indwidualnej praktyce ginekologicznej, wcześniejsza praca w renomowanych centrach medycznych Hipokrates i Promedis (obecnie Luxmad) jako ginekolog-położnik. Corocznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych z zakresu postępów w ginekologii i położnictwie oraz szkoleń z zakresu wykonywania diagnostyki USG w ramach Rotoczańskiej oraz Mazurskiej Szkoły USG. Szczególne zainteresowania w ramach wykonywania zawodu ginekologa-położnika to endokrynologia ginekologiczna wraz z problemami w zachodzeniu w ciążę. W swojej pracy stara się przede wszystkim wysłuchać i zrozumieć dobrze problemy i potrzeby pacjentek, aby móc zaproponować im najdogodniejszą i najskuteczniejszą metodę leczenia, jednocześnie dając im możliwość współuczestniczenia w wyborze rodzaju leczenia i jego zakresie.

 

lek. med. Patrycja Hartwich

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 2008 r. zajmuje się medycyną estetyczną, która jest jej pasją.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach ciągle poszerzając swoją wiedzę w zakresie zainteresowań medycznych. Posiada liczne certyfikaty przebytych szkoleń z zakresu laseroterapii oraz medycyny estetycznej. 

lek. med.  Patryk Hartwich

  • Specjalista Otolaryngolog
  • Starszy Asystent Katedry i Kliniki Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Przeszedł specjalistyczne szkolenie z laserowego leczenia chrapania u pioniera metody w Polsce dr Krzysztofa Mirackiego w Warszawie.