Instytut Piękna Bielenda

O NAS

INSTYTUT BIELENDA

W naszej klinice znajdą Państwo tylko sprawdzone, godne zaufania technologie. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zaangażowanych ekspertów skutecznie poprawimy nie tylko wygląd, ale i samopoczucie.

INSTYTUTU BIELENDA  to klinika stworzona przez założycielkę jednej z najsilniejszych polskich firm kosmetycznych Bielenda Kosmetyki Naturalne Barbarę Bielenda. Jej pasja i miłość do kosmetyki oraz zainteresowanie najnowszymi osiągnieciami kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej pozwoliły rozwinąć skrzydła naszemu gabinetowi. Dzisiaj Instytut jest jednym z najlepszych, renomowanych gabinetów medycyny estetycznej w południowej Polsce.

Instytut mieści się w samym sercu Krakowa. Oddaje do dyspozycji nowocześnie urządzone gabinety.

Oferta zabiegów medycyny estetycznej obejmuje m.in.: zabiegi wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy, peelingi medyczne czy mezoterapię igłową i lipolizę iniekcyjną. W Instytucie Bielenda wykonywane są również zabiegi ginekologii estetycznej, wyszczuplania – liposukcji wodnej Body Jet, zabiegi anti-aging, kształtowania sylwetki LipoShock i Body Health, zabiegi antycellulii – karboksyterapii , thermoliftingu Zaffiro. Jako jedyny, pierwszy w Krakowie nasz gabinet wprowadził laser diodowy Mediostar Next, którym można depilować się latem, po zabiegu nie ma przeciwwskazań do opalania. Od wielu lat wykonujemy zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego Fotona Dualis SP, który doskonale sprawdza się zarówno w zamykaniu naczynek jak i usuwaniu blizn, resurfacingu oraz peelingach laserowych.