Modelowanie sylwetki

Przełom w niechirurgicznym thermoliftingu skóry twarzy i ciała.
Spadająca z wiekiem drastycznie ilość kolagenu sprawia, że skóra zaczyna opadać, wiotczeć, traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Zaffiro.Głowica Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego podgrzewa i podrażnia włókna kolagenowe, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, natychmiastowo zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmarszczki zostają widocznie wygładzone.

Zaffiro: wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.

Zabieg jest bezbolesny i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany system chłodzący.
Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business zostając Urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.