Modelowanie sylwetki

Światowa rewolucja w trwałym i bezbolesnym usuwaniu tkanki tłuszczowej, reimplantacji i modelowaniu sylwetki.Body Jet® to innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów liposukcji nowatorską metodą WAL (water-jet assisted liposuction), w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji, pozwala na natychmiastowe opuszczenie kliniki i udanie się do domu

Zabieg Body Jet® polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem wodnym. Podczas zabiegu poprzez niewielkie nacięcie w skórze podawany jest kaniulą specjalny roztwór pod ciśnieniem, który uwalnia komórki tłuszczowe i nie wywołuje efektu „rozrywania” tkanki. Substancja ta jednocześnie znieczula operowany obszar, zwęża naczynia krwionośne minimalizując krwawienie oraz jednocześnie odsysa tłuszcz. Daje to pacjentowi komfort, swobodny kontakt z lekarzem podczas zabiegu oraz natychmiastowe nieosiągalne wcześniej rezultaty pod względem ilości odessanego tłuszczu i precyzji modelowania.

Body Jet® nie tylko skrócił czas samego zabiegu oraz okres rekonwalescencji względem klasycznej liposukcji, ale także całkowicie ograniczył przykre dolegliwości.

BODY JET® – to również światowa rewolucja w powiększaniu i modelowaniu piersi oraz pośladków. Zabieg wykonywany jest tylko w połączeniu z liposukcją WAL w znieczuleniu miejscowym.

Usuwane komórki tłuszczowe nie są uszkodzone, a to daje możliwość ich jednoczesnego użycia do zabiegów reimplantacji i modelowania: powiększania piersi, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii i zabiegach wycięcia guzków, wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy, likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków.

Jest to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz. Po okresie początkowego obrzęku następuje stopniowe wchłanianie tłuszczu. Według badań jest to 40-50% objętości podanej przy zabiegu. Po tym okresie efekt przeszczepu jest już stały.
Zabiegi urządzeniem Body-Jet® wykonuje już 400 klinik na całym świecie, a ich skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone certyfikatem FDA wydanym w 2008 roku przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • cukrzyca,
 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • choroby serca i układu krążenia,
 • niewydolność nerek i wątroby,
 • choroby tarczycy,
 • stany zapalne.

 Lista badań przed zabiegiem Body Jet:

 1. morfologia;
 2. układ krzepnięcia (INR,APTT);
 3. próby wątrobowe;
 4. anty HCV;
 5. grupa krwi
 6. antygen HBs i przeciwciała anty-HBs
 7. USG piersi (przy reimplantacji).