oczyszczanie wodorowe skóry

Innowacyjne oczyszczanie wodorowe skóry – zabieg w pełni zastępujący oczyszczanie manualne

Innowacyjne oczyszczanie wodorowe skóry to nowość w dziedzinie kosmetologii w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Zabieg ten jest wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, a efekty widoczne są niemalże od razu.

Peeling, ultradźwięki,Kobieta u kosmetyczki

Jak ultradźwięki działają na skórę?

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań pozwalających uzyskać elastyczną i miękką skórę. Od zwykłych kremów, przez iniekcje, a nawet operacje plastyczne. Sposobem na walkę ze zmarszczkami i niedoskonałościami, który ostatnio zyskuje na popularności jest wykorzystanie ultradźwięków w walce z procesami starzenia się skóry.

Dlaczego nie warto oszczędzać na zabiegach medycyny estetycznej?

Twoja twarz w dobrych rękach Rozmowa z naszym lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej dr Agnieszką Moncznik W Polsce każdego roku aż pół miliona kobiet odwiedza gabinety medycyny estetycznej. Czy to koniec ery, gdy medycyna estetyczna była tylko „fanaberią”?

VIVACE – REWOLUCYJNY ZABIEG

Młoda, jędrna skóra bez rozstępów i blizn, bezpiecznie i skutecznie? Frakcjonowanie mikroigłowe. O nowym zabiegu rozmawiamy z doktor Patrycją Hartwich naszym specjalistą medycyny estetycznej.